Pozasezonowe dekoracje


Po nieco burzliwym czasie kwarantanny znów wracamy do normalności, a co za tym idzie, narzeczeństwa decydują się na organizację wesel. Upragniony i wyczekiwany dzień zaślubin znów stał się na wyciągnięcie ręki, a przygotowania ruszają pełną parą.
Jedną z ważniejszych kwestii w tym szczególnym dniu jest wesele. Tuż po wynajęciu sali rozważamy, jakie dekoracje sali weselnej będą najbardziej odpowiednie dla nas i naszego gustu. Ślubna dekoracja sali weselnej Poznań.
W jesiennym, dość barwnym okresie wiele par decyduje się na rustykalne dekoracje, w ziemistych, stonowanych kolorach. W grę wchodzi również bordo, a nawet złoto. Dekoracje nie są tak prostą sprawą jakby się mogło wydawać, gdyż szczególnie podczas wesel pozasezonowych jest ograniczony dostęp choćby do kwiatów.
Pary często decydują się na delikatne, zielone lub bordowe kwiaty. W jesiennym sezonie takie bukiety sprawdzają się wspaniale, gdyż nadają klimatu wrześniowej czy też październikowej pogodzie.
Ważne jest, aby dekoracje sali weselnej współgrały z dobranymi kwiatami i razem tworzyły spójną całość. Warto wybrać sobie motyw i kolor przewodni całego wesela, aby uniknąć kiczu i nieestetycznego tła na zdjęciach z weselnej zabawy.

Polecane: dekoracje weselne i bukiety ślubne Poznań.